0

سبد خرید شما خالی است.

برای مشاهده لیست علاقه مندی ها وارد شوید!

مشاهده محصولات فروشگاه

 

ضمانت بازگشت کالا

تجهیزات پزشکی ندامد، نسبت به فروش، کیفیت کالا، سلامت کالا و جلب رضایت مشتری، خود را مسئول می داند.

اگر پس از تحویل کالا، هرگونه مغایرت یا نقص فنی نسبت به سفارش ثبت شده توسط مشتری وجود داشته باشد؛ ندامد بدون قید و شرط، کالا را از مشتری تحویل می گیرد. پس از بررسی کالای مرجوعی توسط بخش فنی، اگر کالا از نظر عملکرد دچار اختلال اساسی باشد، کالای جدید برای مشتری ارسال می شود و در صورتی که نقص گزارش شده اساسی نباشد؛ با برطرف کردن نقص مذکور، کالا برای مشتری ارسال می شود. در صورتی که مشتری بدون هماهنگی کالا را مرجوع کند؛ یا اینکه کالای بازگردانده شده بدون مشکل و سالم باشد؛ هزینه ی ارسال رفت و برگشت، بر عهده ی مشتری است.

مشتریان ندامد می توانند تا 7 روز پس از ثبت سفارش، کالای خود را به هر دلیل، حتی بدون داشتن نقص فنی یا مشکل اساسی بازگردانند که در این صورت نیز هزینه ایاب و ذهاب بر عهده مشتری می باشد. لازم به ذکر است که برگشت کالای سالم، در صورتی که کالا توسط مشتری استفاده شده باشد، حتی در زمان 7 روز بعد از سفارش، به هیچ عنوان انجام امکانپذیر نمی باشد و برگشت کالا تا 7 روز پس از ثبت سفارش، در صورت سلامت کامل کالا، سلامت بسته بندی کالا و استفاده نکردن از کالا (حتی اگر در حد روشن کردن و یک بار تست دستگاه باشد) امکانپذیر می باشد. لذا در مورد سایز، مدل، رنگ، جنس و… ویژگی های کالای درخواستی، قبل از خرید دقت لازم را به عمل آورید و هنگام تحویل کالا نیز به دقت کالای خود را بدون باز کردن پلمپ بررسی کنید.

برگشت بدون قید و شرط کالایی که توسط مشتری استفاده نشده باشد، بعد از 7  روز امکانپذیر نمی باشد.

ضمانت بازگشت کالا

 

نحوه ارسال کالا

-لطفاً قبل از هر اقدامی با کارشناسان پشتیبانی خدمات پس از فروش تماس بگیرید.

– از ارسال کالا بدون هماهنگی با خدمات پس از فروش ندامد جداً، خودداری کنید.

– برای ارسال، باید کالا در جعبه یا کارتن اصلی خود به ‏خوبی بسته‌بندی شود و لوازم جانبی و همه اقلام همراه مانند کابل،  باطری، دفترچه راهنما، کارت گارانتی، بند و قطعات بسته‌بندی به همراه کالای اصلی ارسال شود.

– برچسب‌زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی کالا و یا پاره و مخدوش کردن آن، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد. (در صورت لزوم، توضیحات خود را پشت فاکتور خرید یا قطعه کاغذ جداگانه‌ای بنویسید.)

-درصورت ارسال با پست پیشتاز، عکس و تصویری از رسید پستی تهیه و به آدرس nedamed98@gmail.com ایمیل کنید.

محاسبه هزینه ارسال

– اگر ایراد فنی، وجود مغایرت فنی یا فیزیکی یا آسیب دیدگی ظاهری، به تایید کارشناسان خدمات پس از فروش ندامد برسد، هزینه‌های ارسال به عهده ندامد است.

– برای واریز هزینه پست به حساب مشتری، تصویری رسید را به آدرس nedamed98@gmail.com ارسال فرمایید.

– در صورت انصراف از خرید، یا تایید نشدن ایراد یا مغایرت توسط کارشناسان ندامد، هزینه ارسال و دریافت مجدد کالا، به عهده مشتری خواهد بود.

نحوه مرجوع کردن کالا

از طریق یکی از روش‌های زیر، درخواست خود را اطلاع دهید:

روش 1) وارد پروفایل خود شوید و از قسمت درخواست مرجوعی ، درخواست خود را ثبت کنید.

روش 2) پیام خود را در صفحه  “تماس با ما”  با انتخاب موضوع خدمات پس از فروش، ارسال کنید.

روش3پیام و درخواست خود را به آدرس nedamed98@gmail.com ایمیل نمایید.

توجه: جهت رسیدگی به درخواست، ذکر شماره  سفارش در هر یک از روش‌های بالا الزامی است.

سوالی دارید؟ در واتساپ با ما گفتگو کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
0