همکاری در فروش

فروشگاه‌های فیزیکی محدودیت‌های فراوانی را بر فروشنده‌ها و خریداران تحمیل کرده و به همین دلیل فروشگاه‌های آنلاین هر روز محبوبیت بیشتری بین کاربران پیدا می‌کنند. فروشگاه اینترنتی ندامد با راه اندازی سیستم همکاری در فروش این فروشگاه اینترنتی خدمتی نو در اختیار مشتریان خود قرار داده است.


                                                                                ثبت نام              ورود به پنل بازاریابی

کسب درآمد و همکاری با ندامد

همکاری در فروش یا افیلیت مارکتینگ (Affiliate-Marketing) یک سیستم کسب در آمد آنلاین و نوین می باشد. 

در این مدل درآمدی،  شما به عنوان بازاریاب محصولات وبسایت یا کسب و کاری که انتخاب کرده اید را معرفی و تبلیغ میکنید و در ازای خرید مشتریانی که بدست می آورید کارمزد دریافت خواهید کرد. 

در این سیستم کسب درآمد ندامد، هر کس می تواند با یک عضویت ساده و کمک به فروش محصولات سایت، به ازای خرید هر کاربر، پورسانت دریافت کند. در این روش  همه می توانند به راحتی از طریق شبکه های اجتماعی مانند کانال تلگرام و اینستاگرام و یا سایت، کانالی برای کسب درآمد آنلاین خود ایجاد کنند. 

            درآمد اینترنتی و همکاری در فروش برای چه کسانی مناسب است

سیستم کسب درآمد ندامد می تواند منبع درآمد خوبی برای نوجوانان، جوانان، خانم های خانه دار، وبمسترها و یا هر فردی باشد که می خواهد لذت کسب درآمد در خانه و فضای اینترنت را تجربه کند و یا به فکر ایجاد یک منبع درآمدی جدید است.

 افیلیت مارکتینگ یا همان همکاری در فروش هم برای افرادی که صاحب وب سایت هستند مناسب است و هم در شرایطی که شخص وب سایت ندارد قابل اجراست. به این صورت که بازاریاب شروع به تبلیغ محصول ارائه شده می‌کند و آن را به مشتری ارائه می دهد، بعد از اینکه محصول توسط مشتری خریداری شد، سود بازاریاب به حساب بانکی او واریز می شود.

این کسب و کار مدت های طولانی است که در خارج از کشور انجام می شود، امروزه در ایران هم چنین کسب و کارهایی رونق زیادی گرفته و هم صاحبان کسب و هم بازاریابان از این طریق به درآمدهای میلیونی یا میلیاردی رسیده اند.

این یک فرصت بُرد بُرد برای متقاضیان همکاری در فروش و صاحبان کسب و کار است.