درباره ما

از سال 1375فعالیت خود را درزمینه پخش تجهیزات پزشکی  از جمله دسنگاه فشارسنج خون، محصولات توانبخشی و محصولات ارتوپدیک به صورت محدود شروع کردیم، کم کم کار توسعه پیدا کرد و پخش اقلام پزشکی به سراسر کشور میسر شد ودرسال 1393 تولید نیز به حوزه فعالیت ما اضافه شد وما توانستیم در زمینه تولید روپوش و تخت بیمار(شکن دار، معاینه، ماساژ) و...به خودکفایی برسیم وسبد کالایی ما برای پخش به سراسر کشور پربارتر شد.

ندامد با اخذ پروانه کسب فعالیت صنفی با ارائه طیف گسترده‏‌ای از معتبرترین برندها در گروه‌‏ تجهیزات پزشکی و با همکاری نزدیک با  توزیع‏ کنندگان اصلی این کالاها در ایران، تلاش می‏‌کند تا نیازهای متفاوت مشتریان با کاربری‏‌های متفاوت آنان را برآورده سازد. ارائه قیمت‏‌های کاملا رقابتی و مناسب، همراه با کیفیت مطلوب خدمات پس از فروش از اولویت‏‌های ندامد محسوب می‌شود. ندامد با درک اهمیت این موضوع برای مشتریان خود و با بکارگیری نهایت توان و ابزارهای در دسترس در تعاملات خود با تامین‏ کنندگان، می‏‏‌کوشد امکان ارائه پایین‏‏‌ترین قیمت‏‏‌ها و بهترین خدمات را فراهم آورد.

تجهیزات پزشکی ندامد(طب قائم)، با افتخار نمایندگی برندهای معتبر زیر را در استان های خراسان و مشهد را دارد:

اینک باتوجه به پیشرفت تکنولوژی و نیاز به خرید آسان وسریع برآن شدیم تا با ایجاد خرید اینترنتی راه را برای مشتریان عزیزمان در مدیریت زمان گرانبهایشان هموارتر کنیم وخریدی امن ومطمئن وتجربه ای لذت بخش را برایتان میسر سازیم.واین موفقیتها به پشتوانه شما مشتریان وفاداروماندگار فراهم شد.

سپاس از همراهی بی نظیرتان.